
Всі ж пам'ятають, як в дитинстві прикладали подорожник до рани? Це ж не просто так.
Найвідоміші корисні властивості цієї рослини – зупинка кровотечі, зняття болю, швидке загоєння ран, саден або порізів. Це пояснюється високим вмістом вітаміну K, дубильних речовин і фітонцидів, що знімають запалення і попереджають інфікування.
Лікувальні властивості подорожника різноманітні. Листя рослини має протизапальну, антисептичну, кровоспинну й відхаркувальну дію.
Гідролат подорожника безпечно і корисно споживати всередину.
Особливу увагу хочемо звернути на цілющі властивості для покращення роботи ШКТ
Гідролат подорожника широко застосовується при різних шлункових хворобах. Допомагає знизити біль у животі, печію і інші неприємні симптоми. Пити гідролат курсами рекомендується при зниженій і підвищеній кислотності. Подорожник покращує апетит і підсилює моторику кишечника. Ефективний при лікуванні гастриту (паралельно з основним лікуванням)
Крім впливу на ШКТ, подорожник має такі властивості: антисептичні; кровоспинні; знеболюючі; протизапальні; відхаркувальні; заспокійливі; сечогінні; проносні; снодійні; знижує рівень «поганого» холестерину в крові; нормалізує артеріальний тиск.
Косметичні властивості:
- звужує пори, тонізує, очищує, омолоджує та розгладжує.
- допомагає позбавитись запалень, ранок, прищів
- прискорює загоєння шкірних покривів. Через високі ранозагоюючі властивості, ефективний при куперозі.
- підходить усім типам шкіри, так як дарує зволоження
- бореться із себореєю, зміцнює локони, покращує їхній зовнішній вигляд.
- антибактеріальна, протизапальна дія
- пом'якшення грубої шкіри на п'ятах, розм'якшення натоптишів
- швидкадопомога при псоріазі, екземах, дерматиті та алергії
- при лупі та підвищеній жирності шкіри голови
СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ:
- Як тонік для обличчя. Розпиляти на обличчя (або ж наносити за допомогою ватного диску) після вмивання та перед нанесенням крему.
- При інфекціних захворюваннях шкіри - різного роду дерматиту, псоріазі, фурункульозі. Розпиляти на уражені ділянки або ж прикладати просочений ватний диск чи марлю на 1-3 години.
- Після укусів комах. Розпиляти безспосердньо на місце укусу.
- Для ополіскування волосся після миття. Можна розпиляти декілька разів на день, не боячись «переживити», забруднити чи зробити жирним та липким. Гідролат також радимо втирати в шкіру голови – для росту волосся, протидії випадінню та утворення лупи.
- Для розведення глиняних масок (посилить дію маски та подарує додаткове живлення)
- Перед нанесенням масляних сумішей. Підвищить ефективність використовуваного засобу та запобіжить закупорюванню пор.
- Для ополіскування ротової порожнини. Після чищення зубів скористайтесь як ополіскувачем (2-3 рази на день). При систематичному використанні зменшує ризик розвитку хвороботворних бактерій.
- Після прийняття сонячних ванн та іншого роду опіків.
- Для лікування акне та інших висипань. Протирати ватним диском місця ураження кілька разів на день.
- Як освіжаючий засіб в літню спеку. Розпиляйте на шкіру обличчя кілька разів на день. Невеликий об’єм гідролату зручно носити з собою в сумочці.
- Заморозити у вигляді льоду та протирати обличчя
- В кулінарії та ін.
Протипоказання. Препарат протипоказаний при індивідуальній непереносимості біологічно активних речовин, що містяться в лікарській рослині.
Рекомедації: зберігати гідролати потрібно в холодильнику, найкраще у скляній стерильній тарі. Невеликий об’єм для щоденного використання можна зберігати в темному місці, уникаючи сонячних променів. Перед першим використанням гідролату, радимо зробити тест на індивідуальну непереносимість.
Основні | |
---|---|
Виробник | Purity |
Об`єм | 30 мл |
Країна виробник | Україна |
Класифікація косметичного засобу | Органічна |
- Ціна: 80 ₴